Zkus poručit srdci XIV. -Konec

21. srpna 2006 v 16:38 | Zuzik =) |  Zkus poručit srdci I.
Otevřu dveře ..nikdo. Rozhlídnu se- taky nikdo. Kouknu se na zem - a tam leží nějakej papír.
V 19:30 v parku
Tohle jediný tam bylo. Teď je 18:15. Kdo to ale psal? Že by Alex? U ní je všechno možný. Nebo zas nějaká fanynka? Úchyl? Blbost..buď někdo chystá překvápko nebo nechce říct, kdo jsem. Ale proč? Leda že..bych se s tím člověkem znala a nebavím se s ním. Napadl mě hnedka Bill, ale to ne. Ani neví, kde bydlím. Takže vůbec nevim, jesli mám jít nebo ne.
Zatím sem si dala zbytek čokolády…ještě furt nevím,jesli jo nebo ne. Chci zavolat Alex, jenže ta má mobil vypnutý. A co teď?
Už uběhla hodina… do parku to mám asi 10 minut, když pohnu.
Když je 19:20, vběhnu do koupelny.Hadry mám ještě z tý cukrárny. Jakmile si vzpomenu na Toma, je mi zle. Co si o mě sakra myslí? Nejsem žádná jeho šlapka. Napatlám na sebe lesk, prohrábnu prsty vlasy, vemu mobil a klíče a řítím se ven. Sem docela dost nervózní. Kdo to asi bude? Přišla sem na začátek parku v 19:38 (park je ohraničen plotem). Snad tam ten člověk ještě bude..
Pomalu sem procházela parkem a rozhlížela se, jesli neuvidím někoho známýho. Ne, nikdo. Jenom se na mě koukala divně jedna holka, která si četla noviny. Pro jistotu sem je dneska ani nečetla. A pak ještě jeden kluk, takovej dost odbarvenej blonďák. Měla sem pocit, že sem ho někde viděla, ale kde? Nic to ale nemění na tom, že mě dost dlouho a upřeně pozoroval, pak se zvedl a někam šel. A mám pocit, že měl v ruce mobil nebo vysílačku. No..to je jedno.
Čím blíž sem byla konci parku, tím víc sem byla nervóznější. Co když si ze mě někdo jenom střílel?
Došla sem na konec parku a znova se rozhlídla. Těsně u branky, kde byl konec parku, byla lavička a na ní seděl…Bill!! Nejdřív sem v duchu zmatkovala, ale pak sem si řekla, že prostě projdu kolem něj a půjdu domů. Už sem byla u branky, prošla sem kolem tý lavičky..a zastavil mě jeho hlas: "Chloe, počkej." řekl potichu Bill.
Chtěla sem odejít, ale nakonec sem se otočila. Bill mě pozoroval pohledem, který sem nedokázala přečíst. Bylo v něm úplně všechno… "Co chceš? My 2 si nemáme co říct.." řekla sem slabě, až sem se divila. Nejsem sice extra odvážná, ale to nezvládnu ani tohle?
"Právě že jo.Proč přede mnou utíkáš?"ptal se. To mě dostalo! "A co mám dělat, když chci, abys zmizel z mýho života?!" řekla sem prudce. Už zas mám chuť se hádat.. =)
Bill mě pořád pozoroval. "Alex mi všechno řekla." oznámil mi. Tak teď už Alex vlastnoručně odstřelím!!! Nedá si pokoj!
"Alex by si měla uvědomit, že moje soukromí není téma na drby.." řekla sem chladně. Bill se mezitím postavil a přiblížil se ke mně. "Drby? Takže ke mně vůbec nic necítíš?" řekl.
"Ne."odpověděla sem a koukala do země. "Nevěřím ti. Řekni mi to do očí." poručil mi tiše.
Jenže jakmile sem zvedla oči ze země, Bill mě políbil! Nejdřív sem se bránila, ale Bill mě držel pevně. Čím dýl to trvalo, tím víc slábl můj odpor, a za chvíli sem mu polibky oplácela. Bylo to..kdybych řekla, že se mi to nelíbilo, pěkně bych kecala. Bylo to to nejhezčí, co sem zažila.Cítila sem v tom všechno.Možná má Alex pravdu..ne to je blbost. Nic takovýho..
Když mě Bill pustil, zeptal se znova. "A teď mi řekni, že ani po tomhle ke mně nic necítíš."
"Já k tobě.." začnu, ale dál se nedostanu, prostě nemůžu i kdybych chtěla..A nevím proč!
,Snad neměla Alex pravdu´…děsím se v duchu. "Chloe, nelži. Oba sme to cítili." řekl a zas do mě zabod svůj pohled.
"Bille, mezi náma by to nešlo." vzdychla sem. "A proč ne?" zeptal se. "Skoro každá holka mě teď nenávidí, i když mě nezná a to s tebou nic nemám."
Jako by to nestačilo, šel kolem parku Tom!! "Ale, ale..kdopak to tu je? Že se s ní Bille, zahazuješ..je to kráva, nechápu, co tu s ní děláš. Jenom tě využívá.." řekl znechuceně a nenávistně si mě prohlížel. "Nech toho Tome. To, že ti nepadla kolem krku, je dobře. Aspoň si se na chvilku zklidnil." Řekl Bill klidně. "Ale prosímtě. Určitě ty fotky dala do novin ona. Je to ubohá kráva." Tyhle a ještě další nadávky směřovaly ke mně, a Bill mě bránil. Bylo mi toho líto. "Vidíš Bille, i tvoje dvojče mě nenávidí. Nechci, aby ste se hádali kuli mě." Řekla sem. "A - to co řekla Alex - nevěř všemu." Billův pohled potemněl, jako by si s Tomem vyměnil oči. Měl je teď nenávistný. "Jak chceš." Řekl chladně. Odcházela sem. Ale věděla sem, že Alex měla pravdu. Fakt sem Billa milovala a ještě pořád miluju. Jenže jak vidím, láska se dá rychle změnit v nenávist.
Až pozdě sem si uvědomila, co sem ztratila. Ale čas se nedá vrátit. A i když sem se snažila na něj zapomenout, nešlo to. Zkus poručit srdci.
KONEC..snad se vám tato povídka líbila.. =)
P.S. uvažuju o pokráčku..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TOkiO TOkiO | 25. srpna 2006 v 9:17 | Reagovat

tak udelej pokračko,..pls

2 Zuzik =) Zuzik =) | 24. září 2006 v 20:26 | Reagovat

TOkiO: uvidíme ;)

3 Yasmina Yasmina | E-mail | Web | 27. září 2006 v 22:51 | Reagovat

no tak PLS to chce fakt pokracko ppppppppppppprrrrrrrrrroooooossssssiiiiinmmmmmmmmmmmmm

4 Zuzik =) Zuzik =) | 28. září 2006 v 16:22 | Reagovat

neproste =) slibuju, že pokráčko bude... =) a už brzo

5 Ef Ef | Web | 4. listopadu 2006 v 18:41 | Reagovat

Je to úúúžžžaaasssnnnýýý!!! Nemám slov! =)

6 Nikinka Nikinka | 14. prosince 2006 v 21:24 | Reagovat

Plosíííím udělej pokráčko prosííím moc bylo to skvělí plosíííím:-)))))))))

7 Petka Petka | 24. května 2007 v 20:12 | Reagovat

Je to to nejezčí, co jsem kdy četla...:))Mocky Ti tleskam pacickama...jsi fakt dobráá...:))A pllllsss pokračuj...:))

8 Evangeline =)) Evangeline =)) | 17. prosince 2007 v 0:38 | Reagovat

Byla supr :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama